Hotton Hotel położony jest przy ulicy Św. Piotra 8 w centrum Gdyni, niedaleko Portu i morza w szybko rozwijającej się dzielnicy biznesowo-finansowej Gdyni, w pobliżu Placu Kaszubskiego. Do ścisłego centrum handlowego można dojść na piechotę w  5 minut. W pobliżu znajduje się Teatr Muzyczny, kompleks kinowo-handlowy Silver Screen, Skwer Kościuszki, Bulwar Nadmorski, duża liczba pubów, kawiarni i wielu innych atrakcji.

Naszym Gościom oferujemy sauny: suchą i parową, jacuzzi. Kompleks ten połączony jest z salką konferencyjną. Z okien rozpościera się widok na Port i Zatokę Gdańską.


5 Comments

 1. Kaśka
  Posted July 26, 2011 at 4:38 pm | Permalink

  Szczerze polecam – bardzo przyjemne miejsce, z wyjątkowo miłą i pomocną obsługą. Zaletą hotelu są też niewątpliwie pyszne śniadania podawane do pokoju. Dobre położenie – z dala od hałasów i zgiełku miasta a jednocześnie w centrum.

 2. Dorota S.
  Posted November 12, 2012 at 7:32 pm | Permalink

  Zaletą tego hotelu jest przede wszystkim sauna i jacuzzi. Można tam spędzić naprawdę dużo czasu;-) Lokalizacja nie jest najgorsza – blisko najważniejszych punktów Gdyni. Nie zgadzam się, że z dala od hałasów i zgiełku miasta, ale może ja po prostu trafiłam na jakąś większą imprezę;-)

 3. Michalinka
  Posted November 26, 2012 at 3:14 pm | Permalink

  Z poniższą wypowiedzią zgadzam się tylko w połowie. Zgadzam się, że jest to wyjątkowo przyjemne miejsce, ale z ciszą to ono nie ma nic wspólnego – w końcu wokół jest mnóstwo pubów ;-P Oczywiście mi to nie przeszkadzało. W moim przypadku właśnie lokalizacja zdecydowała o wyborze tego hotelu;-)

 4. Małgorzata
  Posted January 11, 2013 at 1:10 pm | Permalink

  Hotel mi odpowiadał w szczególności ze względu na lokalizację. Z hotelu jest bardzo blisko do kina i do teatru, a to dla mnie jest ważne. Obsługa w porządku – nie ma większego problemu z godzinami zameldowania i godzinami wymeldowania. Obsługa praktycznie zawsze jest gdzieś w pobliżu.

 5. hubert
  Posted February 22, 2013 at 3:33 pm | Permalink

  Bardzo fajny hotel za małe pieniądze. lokalizacja dogodna, jedzenie smacznie i czuć, że jest przygotowywane ze świerzych produktów. Na miejscu jest sauna, więc naprawdę duży plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>